دستگاه عابر آب(خودپرداز آب):

به طور کلی دستگاه های خودپرداز آب دو ویژگی مهم دارند که آنها را محبوب فروشندگان آب تصفیه شده و آب آشامیدنی نموده است. اول اینکه امکان فروش ۲۴ ساعته و تمام وقت را فراهم نموده و دوم اینکه فروشندگان بدون حضور فیزیکی در محل، می توانند بفروشند و کسب درآمد نمایند.

همچنین دستگاه های خودپرداز آب در مناطقی که با کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند و آب بصورت سهمیه بندی در اختیار مردم قرار می گیرد، کاربرد فراوانی دارد. دستگاه عابر آب  از یک طرف به یک منبع تغذیه آب که همان دستگاه تصفیه آب صنعتی ( آب شیرین کن) می باشد متصل می شود و از طرف دیگر با یک شیر خروجی یا یک نازل، آب را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

دستگاه عابرآب هیپتون

دستگاه عابر آب هیپتون یا خودپرداز آب از جمله فناوری های جدیدی است که کمک فراوانی به تسهیل فعالیت فروشندگان آب تصفیه شده نموده است. دستگاه خودپرداز هوشمند شرکت زلال آب پس از انجام تحقیقات و مطالعات گسترده با نام تجاری ثبت شده هیپتون Hipton به دست توانای متخصصین داخلی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است. عابر آب هیپتون دارای ویژگی های منحصربفردی است که آن را از سایرمدل های موجود در بازار متمایز می کند.

در واقع دستگاه عابر آب هیپتون نسل جدیدی از دستگاه خودپرداز آب می باشد که تمام معایب و ایرادات فنی سایر مدل های دیگر را مرتفع نموده است و می توان ادعا نمود که در حال حاضر نظیر آن در کشور وجود ندارد. دستگاه عابر آب هیپتون در مقایسه با انواع دستگاه فروش آب که تحت برندهای مختلف تولید می شوند، گزینه بسیار ویژه ای به حساب می آید.

از طراحی زیبا و جذاب عابر آب هیپتون که بگذریم، امکانات ویژه ای برای این خودپرداز آب هوشمند درنظر گرفته شده است.در اولین قدم سعی شده تا وضعیت امنیت دستگاه عابر آب در بالاترین سطح قرار گیرد، بنابراین در طراحی بدنه دستگاه، علاوه بر استفاده از فلز ۱.۵ میلی متری و آهنکشی، برای دستگاههای ایستاده که بیرون از فروشگاه نصب میشوند، از ۲ عدد قفل ضد سرقت ۴ لول نیز استفاده شده که احتمال سرقت آن را به صفر می رساند.

شما می توانید به سادگی کار با یک دستگاه عابر بانک، آب تصفیه شده را در اختیار مصرف کننده قرار دهید. دستگاه عابر آب هیپتون در دو مدل ایستاده و دیواری طراحی شده تا به خریداران دستگاه امکان انتخاب بیشتری دهد. در واقع یک دستگاه عابر آب ایستاده زمانی کاربرد پیدا می کند که فروشنده تصمیم داشته باشد محل عرضه آب را به مکانی دورتر از فروشگاه خود انتقال دهد و دسترسی راحت تری برای کاربران فراهم نماید که از این لحاظ دستگاه خودپرداز آب ایستاده بسیار پرطرفدار می باشد. دستگاه عابر آب هیپتون پردازنده هوشمندی دارد که با استفاده از سیستم کامپیوتری PLC امکان برنامه ریزی مکرر از راه دور را برای دستگاه را فراهم می کند. همچنین نرم افزار قدرتمند آن تاکنون هیچگونه خطایی نداشته است.

مشخصات فنی دستگاه عابر آب دیواری پرو مدل H35 :

۱. مجهز به صفحه کلید عابر بانکی و قابلیت برداشت آب به مقدار دلخواه
۲. امکان خرید آب با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
۳. مجهز به سیستم رایانه ای plc و طراحی نرم افزاری پیشرفته
۴. مجهز به ۵ کلید برداشت آب به صورت پیش فرض
۵.امکان ارسال اطلاعات فروش در زمان دلخواه
۶. بدنه دستگاه از جنس فلز با ضخامت ۱.۵ میلی متر
۷. رنگ دستگاه کوره ای استاتیک بسیار مقاوم
۸. مجهز به سیستم کارتهای قابل شارژ RFID
۹. مجهز به سخنگوی راهنما و نور صفحه
۱۰. امکان تنظیمات سیستمی از راه دور
۱۱. دارای صفحه نمایش دیجیتال رنگی
12. ارسال پیامک برای برداشتهای خطادار
۱3. طراحی زیبا و کاربردی و منحصر به فرد

چرا عابر آب ایستاده مدل H35 ؟

• اگر امنیت محیط شما پایین است.
• اگر نیاز به استفاده از نازل ندارید.
• اگر هزینه دستگاه برای شما مهم است.
• اگر نیاز به پدال برای برداشت آب ندارید.
• اگر نیاز ندارید که دستگاه در معرض دید مشتریان باشد.
• اگر نیاز به استفاده از کارت اعتباری(RFID) دارید.
• اگر علاوه بر صفحه کلید نیاز به کلید های پیش فرض نیز دارید.

images 1 1

با این شرایط دستگاه عابر آب هیپتون مدل H35 برای شما مناسب خواهد بود.

لطفا برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت دستگاه عابر آب زلال آب با شماره های شرکت در بخش ارتباط با ما تماس حاصل نمایید.