از آنجایی که آب تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب، مستقیما با سلامتی خانواده ارتباط دارد بنابراین انجام خدمات سرویس های دوره ای و تعویض منظم فیلترها بسیار ضروری و حیاتی می باشد و این موضوع مهم، وجه تمایز دستگاه تصفیه آب با سایر لوازم منزل از جمله یخچال، تلویزیون، اجاق گاز،مایکروفر، چرخ گوشت و غیره می باشد.

به عبارت دیگر اکثر لوازم منزل منزل تا زمانیکه خراب نشده اند نیاز چندانی به سرویس و کنترل ندارند اما در صورتیکه دستگاه تصفیه آب به موقع سرویس نشود می تواند تهدید جدی برای سلامت مصرف کننده تلقی گردد.

(برای مشاهده جدول زمانی تعویض فیلترها اینجا را کلیک کنید)

از سوی دیگر عدم سرویس و تعویض به موقع فیلترها می تواند موتور و سایر قطعات برقی را تحت فشار قرار داده و باعث ایجاد آسیب به دستگاه تصفیه آب و دوچندان شدن هزینه های نگهداری آن گردد.

بنابراین شرکت زلال آب یکی از اولویت های مهم کاری خود را در انجام خدمات سریع و منظم قرار داده و با استفاده از سرویسکاران مجرب تلاش می نماید تا این رسالت را به درستی انجام داده و اطمینان خاطر مشترکین خود را از ناحیه سلامت آب مصرفی فراهم آورد.

که بمنظور دسترسی راحتتر و سریعتر هموطنان عزیز، بخش پشتیبانی و خدمات در سایت نیز راه اندازی گردیده و شهروندان عزیز خواه مشترک باشند و خواه نباشند می توانند درخواست خود را در این صفحه ثبت نمایند تا اقدامات لازم برای مراجعه سرویسکار صورت پذیرد.

ذکر این نکته نیز ضروری است که شرکت زلال آب که در گذشته تنها خدمات تصفیه آب شیراز را انجام می داده، هم اکنون با برخورداری از یک گروه 800نفره در سراسر کشور در حال سرویس دهی به همه هموطنان گرامی می باشد و متقاضیان در هر نقطه از ایران عزیز می توانند از خدمات متنوع ما بهره مند گردند.