09120169430

نحوه ی خرید

نحوه ی خرید

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن مشتریان عزیز را مشغول کند نحوه ی خرید از فروشگاه اینترنتی زلال آب است که کلیه ی روش ها به تفضیل توضیح داده شده است:

خرید حضوری:

اولین و ابتدایی ترین شیوه خرید، مراجعه حضوری و مشاهده و انتخاب کالای مورد نظر می باشد که می توانید با حضور در دفتر شرکت به آدرس مندرج در صفحه تماس با ما، خرید خود را انجام دهید. از مزایای این روش رویت فیزیکی کالا و کسب اطلاعات لازم به صورت حضوری و از معایب آن صرف هزینه و وقت بیشتر می باشد. اما با ابداع شیوه های نوین تجارت، این روش خرید کم کم جای خود را به فروش اینترنتی می دهد.

خرید تلفنی:

در این روش کارشناسان ما اطلاعات لازم را به صورت تلفنی در اختیار خریدار قرار می دهند و در صورت تمایل مشتری، کالا به آدرس اعلام شده ارسال می گردد.

به منظور اطمینان خریدار از تطابق محصول ارسال شده با درخواست مشتری، در این روش ضمانت بازگشت کالا نیز در نظر گرفته شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اعاده کالا، لطفا صفحه مربوط به ضمانت بازگشت را مطالعه فرمایید.

خرید اینترنتی:

با افزایش گرایش مردم به دنیای وب و خرید های اینترنتی، این شرکت نیز برای رفاه حال مشتریان خود اخیرا اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده و پیشنهاد می نماید خرید خود را از این طریق همراه با تخفیف های ویژه انجام دهید.

برخی از مزایای فروشگاه اینترنتی ما:

قیمت های رقابتی و ارزان تر، صرفه جویی در وقت و هزینه، ضمانت بازگشت کالا، امکان رویت مشخصات فنی دستگاه ها، امکان مقایسه برند های مختلف

بنابراین در این روش مشتری به آسانی می تواند محصولات مورد نیاز خود را مشاهده و مشخصات و ویژگی های محصولات مختلف را باهم مقایسه نموده و سپس نسبت به سفارش آن اقدام نماید.

همچنین با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری، شما می توانید جزییات مربوط به سفارش خود را مشاهده نموده و پیگیری نمایید.

علاوه بر آن در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، کارشناسان شرکت به صورت تلفنی پاسخگوی شما هستند.

شیوه پرداخت:

الف- پرداخت مستقیم از طریق درگاه بانکی موجود در صفحه خرید

ب- پرداخت از طریق کارت به کارت

در صورتیکه به هر دلیلی موفق به استفاده از روش اول نشدید، می توانید از این روش استفاده نمایید. بدین منظور پس از مشاهده و انتخاب محصول، لازم است هزینه سفارشات به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۵۷۰۹۱۰۵۰۳ بنام علی حیدری واریز و ضمن اعلام شماره پیگیری سند مذکور، محصول خود را دریافت نمایید. بد نیست بدانید که ارسال سریع سفارشات از مزایای منحصر به فرد این شرکت می باشد.

ضمنا برای ارائه خدمات پس از فروش نیز یک صفحه جداگانه با عنوان پشتیبانی و خدمات در فروشگاه اینترنتی پیش بینی شده و مشتریان محترم قادرند در کلیه ساعات شبانه روز درخواست های خود را ثبت و پیگیری نمایید.

ذکر این نکته نیز جهت آگاهی بیشتر بازدیدکنندگان محترم ضرروری است که شرکت زلال آب، نخستین و قدیمی ترین واحد صنفی تصفیه آب دارای مجوز در شیراز می باشد که موفق به کسب نمادهای اعتماد نیز شده است. شما می توانید با اطمینان کامل سفارشات و همچنین خدمات پس از فروش خود را به ما بسپارید و تجربه خوبی را با ما آغاز کنید.

چنانچه پاسخ به سوالات احتمالی خود را از این صفحه با عنوان نحوه ی خرید به صورت کامل دریافت ننموده اید می توانید از طریق چت آنلاین یا صفحه پرسش و پاسخ و یا برقراری تماس با شماره های شرکت مطرح نمایید.